Opis odrody uhorky Ginga, vlastnosti jej pestovania a starostlivosti

Medzi rôznymi zaujímavými odrodami uhoriek je jeden exemplár - uhorka Ginga f1, od ostatných sa líši svojím elegantným vzhľadom a vysokým výnosom. Z dôvodu charakteristík odrody dostala od záhradníkov početné recenzie. Zvážte hybrid a zistite, ako sa pestuje, vlastnosti uhoriek a výhody.

Gingova charakteristika

Semená vyrába nemecká spoločnosť Satimex Quedlinburg, Nemecko (Satimex Quedlinburg GmbH), sú zapísané v štátnom registri na území Ruska a od roku 2002 sa pestujú na otvorenom teréne av uzavretých skleníkoch.

Parenokarpický typ (nevyžaduje opelenie hmyzom), preto sa pestuje všade v skleníkoch s uzavretým filmom a polykarbonátom. Určené na výrobu na otvorených lôžkach v regióne strednej čiernej Zeme. Typ kvitnutia je samica, takže Bush je vysoko výnosný.

ginga uhorka

Rastlina je neurčitá (vyžaduje vytvorenie biča), strednú výšku a stúpanie. Má malé zelené listy. Prvá úroda sa uskutoční v júli.

Plody sú tmavozelenej farby, nie sú rebrované, ale vyznačujú sa mnohými malými hľúzami na povrchu, plody sú valcovité. V blízkosti kvetu sú na pokožke ľahké pruhy, ktoré nedosahujú stred zeleniny. Zelenets nie je veľký, dosahuje dĺžku 7-13 centimetrov s priemernou hmotnosťou 90 gramov.

Buničina je šťavnatá, sladká, má výraznú uhorkovú chuť a arómu. Pri rezaní ovocia nie sú žiadne medzery. Komora so semenami je malá, semená sú malé, chuť nemá horkosť. Plody na všeobecné použitie, surové, nakladané, solené. Majú vynikajúce transportné vlastnosti. Mnoho podnikateľov pestuje odrody na predaj.

nemecký hybrid

Pozitívne vlastnosti uhoriek

Pri skúmaní prehľadov agronómov sa zdôrazňujú hlavné pozitívne vlastnosti zeleniny.

 1. Výťažok je vysoký - z štvorcových metrov sa odstráni až 6 kilogramov ovocia.
 2. Vynikajúce obchodné vlastnosti.
 3. Odolné voči najobľúbenejším chorobám.
 4. Vynikajúca chuť, žiadna horkosť.
 5. Univerzálnosť použitia.
 6. Nie je ich toľko nevýhod, ako sú výhody, ale sú.
 7. Vysoká cena semien.
 8. Kríky sa vytvárajú pomocou záhradníkov.

vysoký výnos

Rastúce vlastnosti

Uhorky Ginga sa môžu pestovať v skleníkoch aj na otvorenom priestranstve, takže semená sú populárne medzi ľuďmi, ktorí nemajú možnosť inštalovať skleník na mieste.

Výsev sa vykonáva suchými semenami v pôde bez predchádzajúceho klíčenia a produkcie sadeníc. Ale aby ste získali skoršiu úrodu, musíte stále pestovať sadenice doma a potom ich transplantovať na trvalé miesto rastu.

Požiadavky na pestovanie tejto odrody sú nízke, ale sú to:

vysoká cena

 • Pred výsadbou do pôdy sa semená stvrdnú. Deje sa tak tak, aby rastliny v budúcnosti netrpeli teplotnými extrémami. A v našich regiónoch nie je tento jav neobvyklý.
 • Pred zasiatím semien sa pôda hnojí minerálnym hnojením.
 • Rozliate plochu s teplou vodou na klíčenie.
 • Výsadba sa začína v máji pri konštantnej teplote vzduchu počas dňa od 20 stupňov, v noci nie nižšie ako 14. Sadenice sa presádzajú do skleníka skôr - od 15. do 20. apríla. Sadenice budú teda v skleníku rásť rýchlejšie ako semená na otvorenom poli.
 • Semená sú zasadené do hĺbky 2 centimetre.

výsadba v pôde

Starostlivosť o rastliny

Ak chcete získať kvalitné ovocie, musíte sa o rastliny riadne starať:

kvalitné ovocie

 1. Pretože podľa opisu odrody má puzdro neurčitý typ, tvoria sa hlavné a ďalšie vetvy puzdra a ich rast je obmedzený.
 2. Počas celého obdobia rastu sa kríky kŕmia 3-4 krát minerálnymi a chemickými hnojivami. V opačnom prípade bude úroda slabá.
 3. Polievanie je tiež predpokladom pre rast ovocia. Ak sú sadenice vysadené vonku, nie je potrebné za silných dažďov napojiť vodu a v skleníku sa pôda navlhčí raz za 2-3 dni.
 4. Rastliny sa denne vyšetrujú na choroby. Ak začnete s vývojom huby, zničí to všetky budúce plodiny.
 5. Plevelenie a uvoľňovanie lôžok uhoriek sa uskutočňuje podľa potreby, burina rýchlo rastie a súčasne odoberá minerály z pôdy.

Ak budete postupovať podľa odporúčaní pre pestovanie rôznych uhoriek Ginga, získate vynikajúcu úrodu chutných a krásnych uhoriek.

prítomnosť chorôb

Nie sú žiadne recenzie, buďte prví
Práve teraz sledovanie


uhorky

paradajky

tekvica