Opis odrody paradajok Amber 530, výnos a vlastnosti

Tomato Amber 530 je známa odroda v celom Rusku. Existujú recenzie o ňom, pozitívne i negatívne. Čo je viac a prečo sa to pokúsime zistiť.

popis

Rajčiaková odroda Amber má predčasné zrenie, od klíčenia po dozrievanie trvá 80 - 100 dní. Je nenáročný, kultivácia je možná na otvorenom poli aj v skleníku. V závislosti od vonkajšej teploty. Paradajky môžete pestovať v nádobách. To je výhodné, ak sa zariadenie musí prepravovať.

Kríky takýchto rajčiakov sú poddimenzované a determinované. Pečiatka vysoká pol metra. Nemusia za nimi chodiť do postele, pokiaľ nie sú až po prvú kefu. Je položený na piaty list. Listy sú stredne veľké, zelené. Stopka má kĺbové spojenie. Kvetenstvo je jednoduché.

Opis naznačuje, že pestovanie bez sadeníc sa považuje za hlavnú výhodu odrody, aj keď je chov neudržateľný. Zároveň sa môže bez obetovania produktivity vyťažiť z jedného štvorcového metra až sedem kilogramov.

zelená poddimenzovaná

Charakteristiky plodu

Plody odrody Yantarny 530 majú okrúhly tvar. Sú rovné a hladké. Keď je ovocie zrelé, zožltne, niekedy s červeným nádychom. Ich hmotnosť je 50 až 70 gramov. Maximálna možná hmotnosť je 150 gramov. Vyššie je uvedené, že rastlina nevyžaduje starostlivosť, ale ak sa stále snažíte ich pestovať, stane sa silnou a produktívnou. Napriek tomu, že ovocie je skoré, má nasladlú chuť. Okrem toho sa preukázalo, že paradajky obsahujú veľké množstvo cukrov a karoténu.

Najlepšie je používať paradajky odrody Amber 530 čerstvé. Vďaka svojej hustote sú vhodné na skladovanie celého ovocia. Nebudú praskať a budú stáť dlho.

zaoblené paradajky

Charakteristika odrody je pozitívna. Aby ste si boli istí kvalitou paradajok Amber 530, musíte vidieť, čo hovoria používatelia o tejto odrode.

Recenzie záhradníkov

Existujú pozitívne aj negatívne recenzie. Už nie je možné určiť, ktoré z nich sú, pretože „neexistujú žiadni kamaráti v chuti a farbe.“

jantárový kameň

Napríklad Marina z Volgogradu hovorí: „V skutočnosti bolo veľa úrody, všetky paradajky boli malé. Ich farba a hustota zodpovedajú opisu. Existujú však aj nezrovnalosti s vlastnosťami odrody. Všetky kríky, ktoré boli v záhrade, ochoreli neskoro. Berúc do úvahy skutočnosť, že ich HOM spracoval deň predtým. A neboli to listy, ale ovocie. Chuť tiež zlyhala, ako som čakala sladká, ale nakoniec sa ukázalo, že je kyslá. Všeobecne som bol spokojný - 50/50. ““

dobrá úroda

Ale Maxim z Voroneza má po pestovaní tejto odrody príjemnejšiu „dochuť“: „Odrodu Amber 530 som vysadil niekoľko rokov za sebou. Zatiaľ nie je možnosť pestovať záhradu, ale teraz nejde o to.Úprimne povedané, bol som spokojný. Po prvé, neexistuje žiadny problém s sadenice. Vysadil som ho okamžite na otvorenom priestranstve, ale až po tom, čo nízke teploty prešli.

Po druhé, plody sú skutočne sladké a stredne veľké. Berieme do úvahy skutočnosť, že kríky som stále spracoval tak, aby sa rôzne choroby nelepili. Paradajky po celý čas neubližovali a všetko kvitlo a vybledlo v čase. Konzervácia s nimi vyzerá jednoducho dokonale a paradajky v nádobe nepraskajú. ““

semená a inštrukcie

Nie sú žiadne recenzie, buďte prví
Práve teraz sledovanie


uhorky

paradajky

tekvica