Charakteristiky a opis odrody paradajok Kakadu

Chovatelia vyvíjajú nové odrody a hybridy zeleniny, snažia sa zvyšovať výnosy, znižovať dobu zrenia, zlepšovať prepravovateľnosť a zvyšovať kvalitu udržiavania. Tomato Kakadu F1 - nález záhradkárov v strednom pruhu av severných oblastiach.

Stručné hodnotenie hybridu

Výrobca ošetril semená nízkoteplotnou plazmou. Zvýšila sa klíčivosť, zvýšila sa odolnosť proti vírusu tabakovej mozaiky a znížili sa mzdové náklady. To ďalej zlepšilo kvalitu výrobkov. Charakteristika a opis odrody priťahuje záhradníkov.

Technické detaily:

 • Bush rastie na 70 - 90 cm;
 • počet listov je priemerný;
 • prvé kvetenstvo sa vytvorí po 6 listoch;
 • kefy sa ukladajú do 1 - 2 listov;
 • počet plodov v kefke - 6;
 • hmotnosť jedného rajčiaka je asi 200 g;
 • farba - tmavo červená;
 • buničina je šťavnatá, kyslosť je stredná;
 • chuť je príjemná, pleť je hustá, nie drsná;
 • Výťažok dosahuje 19 kg / sq. m.

Plody majú univerzálny účel. Sú vynikajúce v šalátoch, zeleninových rezoch, šťavách. Keď sú solené, nakladané, paradajky nepraskajú.

Stručný opis

Výhody kakaa

Od klíčenia po objavenie sa prvých bobúľ uplynie 90 dní. To umožňuje aktívne pestovať paradajky na otvorenom poli... Pred začiatkom letnej studenej kariéry bude mať záhradník čas na úrodu. Neskorá pleseň nepoškodí. Ak teplota náhle poklesne, zelené ovocie by sa malo odstrániť. Starajú sa dobre na teplom a tmavom mieste.

Odporúča sa položiť plodinu do jednej vrstvy do škatule, zakryť vatovou tkaninou.

Záhradníci dávajú vynikajúce recenzie, všimnite si vynikajúcu prepraviteľnosť zrelého ovocia. Počas prepravy nedochádza k žiadnym stratám. Univerzálne použitie, dobrá udržiavacia kvalita, umožňuje realizovať úrodu bez strát. Podväzok je potrebný na získanie maximálneho počtu bobúľ. Vytváranie kríkov na dve stonky zníži celkový počet paradajok, ale zvýši ich hmotnosť. Jednoduchá poľnohospodárska technológia a vysoké výnosy priťahujú letných obyvateľov.

nájsť pre záhradníkov

Niekoľko tipov na poľnohospodárske techniky

Ak chcete získať veľkú úrodu paradajok, mali by ste postupovať podľa jednoduchých pravidiel:

 1. Semená paradajok rajčiakov sadenice Kakadu osievajte 50 dní pred zamýšľanou výsadbou na otvorenom priestranstve alebo v nevyhrievanom skleníku. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne spracovanie: sám sa o to stará výrobca.
 2. Keď sa objavia slučky, položte rastliny na parapet. Teplota je počas dňa 20 stupňov, v noci 16 - 18 hodín. Osvetlenie agrolampom je povinné do 16:00.
 3. V druhej fáze pravých listov rozdelte rastliny do samostatných nádob. Prejdite k kotyledónom.
 4. Sadenice začnite vetrať o týždeň. Každý, kto zasadil kakadu, vie: stužené rastliny sa prispôsobujú rýchlejšie.

zeleninový papagáj

 1. Umiestnené v zemi by mali byť 50 x 40 cm. m je v priemere 8 kríkov (v skleníku). Na otvorených lôžkach je potrebné pestovať 3-5 paradajok v tej istej oblasti.
 2. Polievanie ráno je spočiatku mierne (2,5 litra vody na rastlinu), počas kvitnutia sa zvyšuje (až 4 litre).
 3. Top dressing každých 10 dní komplexnými minerálnymi hnojivami. Prestaňte pridávať prísady 2 týždne pred zberom.
 4. Plevelenie a uvoľňovanie sa vykonáva podľa potreby.

Na skoré zrenie sa odporúča umelo pretvoriť rastlinu na jeden kmeň.

vtáky na vetve

Recenzie záhradníkov o „zlatom jablku“

Hybrid našiel stálych fanúšikov. Záhradníci ocenili paradajky.

Penguin:

Semená paradajok som kúpil od výrobcu Sibírskej záhrady. Rajčiaky Kakadu pestujem prvý rok na otvorenom poli. Spočiatku ma zarazil vzhľad kríka: príliš silný. Myslel som, že som sa prekrmoval. Návrat ovocia je priateľský. Po prvej vlne prišla druhá. Bola dozretá v komore. Perfektne prepravené. Nepraskne, nezčerná. Zberané pred plesňou. Pripravené šťavy, šaláty, celé zakryté. Chutné. Zasadím to budúci rok.

na zelenom viniči

Leto v obci:

Kúpil som si sadivový materiál „Plazmové semená“. Vysadené v skleníku. Pri rýchlosti 40 x 50 cm, ale častejšie. Veľmi veľká úroda. Plody dozrievajú spolu. Páčilo sa mi skoré zrenie. Myslím, že ak si nevyberiete paradajky zelené, chuť bude lepšia.

Valentine:

Kávové paradajky F1 sú moje obľúbené. Pred niekoľkými rokmi som si kúpil semená „Sibírska záhrada“. Čítal som popis. Spočiatku som pochyboval: bolo to veľmi dobre povedané. A tu, v Abakane, bude to nejako? Výsev pre sadenice v marci. Doplnené, temperované. V máji som ho vysadil v polykarbonátovom skleníku podľa schémy. Krmila sa a napojila sa. Prvé zrelé plody sa objavili v polovici júna. Chuť je skvelá! Jedli v šalátoch a len celé. V auguste dala dozrievaniu hnedé a zelené ovocie. Konzervy s ostatnou zeleninou. Paradajky boli na stole až do septembra. Som veľmi spokojný. Odporúčam záhradníkom žijúcim v oblastiach s rizikovým poľnohospodárstvom.

doma

Stručné závery

Hybrid má zaslúženú popularitu. Ovocie dozrieva skôr, priateľsky. Neskorá pleseň nie je ovplyvnená. S kompetentnou poľnohospodárskou technológiou je možné získať veľkú úrodu. Prenosnosť a dobrá kvalita udržiavania pomáhajú predchádzať stratám.

Univerzálne použitie paradajok poteší záhradníkov. Chuťové vlastnosti umožňujú, aby sa čerstvé ovocie používalo a konzervovalo. Kakao F1 odporúčajú pestovatelia na pestovanie v oblastiach s krátkymi, studenými letami.

Nie sú žiadne recenzie, buďte prví
Práve teraz sledovanie


uhorky

paradajky

tekvica