Vlastnosti a opis odrody paradajok Honey banda

Klaster Tomato Honey vďaka svojim inherentným výhodám stále viac priťahuje pozornosť letných obyvateľov a záhradníkov. Môže sa pestovať vonku aj pod plastom. Viacúčelová plodina s dobrou chuťou.

Vlastnosti odrody

Rajčiaky tejto odrody patria k skorým, ich zrenie je od 95 do 105 dní od okamihu objavenia. Výška puzdra siaha od pol metra do 70 centimetrov. Listy sú tmavo zelené, malé.

Charakteristiky plodov naznačujú, že paradajky majú plochý tvar, voľnú štruktúru a slabé rebrovanie. Keď sú nezrelé, paradajky sú zelené s malými škvrnami na základni a pri zrelosti získajú krásnu oranžovú farbu. Plody sú malé, vážia iba asi 40 gramov, majú dve semenné hniezda.

Chuť paradajok je jednoducho vynikajúca. Paradajky sú sladké, pripomínajúce pravý med. Ak sa pestuje pod filmom, môže sa zozbierať až 5 kilogramov čerstvého ovocia z jedného štvorcový meter.

Výhody a nevýhody

Recenzie letných obyvateľov o banda medu sú veľmi nejednoznačné. Každý, kto v praxi zažil zvláštnosti pestovania tejto odrody, vyzdvihol niektoré z výhod, pre ktoré stojí za to zasadiť tento oranžový zázrak na vaše stránky:

paradajkový medový zväzok

 • vynikajúca odolnosť proti mrazu;
 • odolnosť proti plesni v dôsledku skorého dozrievania;
 • odolnosť proti verticilóze;
 • nevyžaduje povinné pripnutie;
 • vynikajúca chuť;
 • môže byť použitý ako na čerstvú spotrebu, tak na všetky druhy prírezov.

Ako vyplýva z recenzií praktizujúcich záhradkárov, v zoskupení Honey neexistujú žiadne osobitné nedostatky. Rajčiaky nie sú príliš vysoké a zlá tolerancia prepravy zozbieranej plodiny na veľké vzdialenosti.

Rastúce vlastnosti

Opis hovorí, že klaster medu je vyberavý na pôdu, preferuje výživnú a ľahkú pôdu... Odporúča sa, aby ste hornú vrstvu vymieňali každý rok alebo si posteľ usporiadali na novom mieste. Do pôdy sa pridávajú superfosfátové a potašové hnojivá.

Vlastnosti a opis odrody paradajok Honey banda

Záhradná posteľ musí byť umiestnená na osvetlenom mieste, bez priameho slnečného žiarenia. V opačnom prípade sa plody nemusia dobre vyvíjať a dozrieť, ich vzhľad nebude príliš reprezentatívny.

Hlavnou starostlivosťou je pravidelné uvoľňovanie pôdy a včasné odstraňovanie burín. Keď vyschne ornica, zalejte paradajky. Kríky nemajú radi nadmernú vlhkosť, ktorá môže spôsobiť nielen praskanie ovocia, ale aj hnilobu koreňového systému.

Mulčovanie pomôže predchádzať predčasnému vysychaniu z pôdy.Okrem toho sa organický kompost po rozklade stáva vynikajúcim prírodným hnojivom. Táto technika umožňuje zbaviť sa potreby neustáleho kŕmenia a pestovať zdravú prírodnú plodinu bez „chémie“.

zalievanie paradajok

Odroda Honey Drop je odolná voči závažným chorobám, ale nepoškodzuje ju pred škodlivým hmyzom. Keď ju pestujete v skleníku, musíte sa postarať o včasné vetranie, ošetriť kríky roztokom peroxidu vodíka a lastovičky alebo mydlom na pranie a vodou.

Paradajky Medová kvapka sa výborne používa na konzerváciu aj na spotrebu v čerstvom stave. Vďaka tomu ich mnohí letní obyvatelia dávajú prednosť. Z dôvodu zlej prepraviteľnosti v priemyselnom meradle sa tieto paradajky takmer nikdy pestujú, ale na svojom vlastnom pozemku si môžete vychutnať paradajky nielen s chuťou chutí, ale aj s atraktívnym vzhľadom.

recenzia
 1. Lera
  2.02.2018 01:26

  Produkt používam pri pristávaní BioGrow, potom rajka rastie rýchlejšie a neobávajú sa žiadne choroby. Všeobecne platí, že odroda nie je zlá, so zberom nikdy neboli problémy, vyhovuje mi to.

  Odpovedať
Práve teraz sledovanie


uhorky

paradajky

tekvica