Charakteristika a opis odrôd paradajky Milujúce srdce a srdce z červeného oleja, ich produktivita

Paradajky v tvare srdca sú tradične obľúbené u letných obyvateľov, pretože majú bohatú chuť, príjemný tvar a spravidla sú veľké. Po mnoho rokov zostala odroda Bull Heart medzi nimi šampiónom, ale výber nestojí pokojne a pravidelne sa objavujú nové hybridy so zlepšenými vlastnosťami. Patrí medzi ne paradajka milujúci srdce červené a červené mastné srdce.

Milujúce srdce

Opis odrody paradajok Loving Heart ju charakterizuje ako veľkú, silnú rastlinu, ktorá produkuje veľké mäsité plody s hmotnosťou do jedného kilogramu. Na krík je vysoký výnos - až päť zhlukov po 5-7 plodov.

Chuť ovocia je jemná a príjemná, mierne kyslá, s výraznou sladkosťou, vďaka svojej charakteristickej aróme dodáva paradajka bohatšiu chuť. Steny sú dosť silné a mäkké, zrnité, koža je tenká. Paradajky sú veľmi vhodné na použitie v šalátoch, na prípravu na zimu, na vylisovanie šťavy.

Túto odrodu chovali chovatelia Uralu, preto je ideálne prispôsobená klimatickým podmienkam Stredného Uralu. Poľnohospodárska technológia zahŕňa siatie semien v polovici jari (marec - apríl) do hĺbky jedného centimetra. Po objavení sa pár skutočných listov sa odporúča urobiť potápanie a zatvrdnúť ho týždeň pred výsadbou do zeme.

Výsadba do zeme sa vykonáva v júni, keď jarné mrazy ustupujú, vo vzdialenosti asi 30 centimetrov medzi kríkmi. Rastlina mala mať dostatok normálnych listov, aby mohla začať kvitnúť. Paradajky odrody Loving Heart red sa môžu pestovať v skleníku už od apríla do mája.

Zavlažovanie sa vykonáva tak, ako teplá voda zaschne pod koreňom rastliny, pravidelné vypchávanie zlepšuje prísun kyslíka ku koreňom a podľa toho aj výnos. Po celú vegetačnú sezónu je vhodné pridať vrchné dresingy pre dobré plodenie. Najväčšie množstvo ovocia môže byť odstránené ponechaním dvoch stoniek v závode.

Olejové srdce

Rajčiaková odroda Červené maslové srdce patrí medzi strednú sezónu a vysoko výnosné. Chovaný na pestovanie v strednom pruhu a maximálne prispôsobený jeho klimatickým vlastnostiam.

odroda paradajok

Rastlina je vysoká až dva metre a tvorí niekoľko zhlukov 4-5 plodov na zhluk, ktoré dozrievajú postupne. Paradajka má tvar v tvare srdca, husto vyplnená granulárnou dužinou s malým množstvom semien. Hmotnosť ovocia sa pohybuje od 300 do 700 gramov. Pri náležitej starostlivosti zanecháva výnos viac ako päť kilogramov na krík.

Ovocie sa môže používať v šalátoch a teplých jedlách, konzervovaní a odšťavovaní. Šťavnatá dužina má príjemnú nasladlú chuť a charakteristickú arómu.

Agrotechnológia odrody Krasnoye Oily Heart je podobná odrode Loving Heart a zahŕňa siatie semien pre sadenice v marci, po ktorom nasleduje výsadba už vytvorených rastlín kvetmi s kefami v zemi. Hustota výsadby asi troch rastlín na meter štvorcový. Na kŕmenie sa používajú tradičné prostriedky, ktoré sa používajú počas vegetačného obdobia.

Nákup semien

Semená si môžete kúpiť za výhodnú cenu v internetovom obchode Uralsky Dachnik, kde nájdete široký výber rastlinných a kvetinových plodín, nové odrody podľa vlastného výberu.

presádzanie

Pre každé označenie existuje charakteristika a opis odrody s uvedením jej hlavných vlastností. Podrobný katalóg vám umožní nájsť požadovanú rastlinu a zvoliť tú správnu odrodu. Potom je objednávka zadaná, zaplatená, prediskutované dodacie podmienky.

Odolné dvojité vrecká vám umožnia dopraviť semená kdekoľvek v krajine v dobrom stave. Miera klíčenia osiva je viac ako 90 percent. Recenzia predložených odrôd sa dá študovať nižšie.

Marina V., Čeľabinsk:

"Tradične pestujem paradajky Oxheart, ale tento rok som si prečítal popis novej odrody, Červené maslové srdce, a rozhodol som sa to vyskúšať." Zasial som pár semien a potom sadenice sadenicu umiestnil do samostatnej postele. Výsledok bol pre mňa celkom uspokojivý: plody narástli, z jedného kríka som zhromaždil asi 4 kilogramy paradajok. Chuť paradajok je príjemná, šťavnatá a sladká. Radi jeme celú rodinu v čistej forme bez akýchkoľvek prísad. Myslím, že budúci rok zasadím viac kríkov. ““

Andrey V., Troitsk:

„Podmienky južného Uralu nie sú veľmi vhodné pre záhradníctvo a mnoho termofilných rastlín jednoducho nemá čas na to, aby v krátkom období teplých letných dní vyprodukovalo dostatok ovocia. Vždy používam iba miestne, uralské alebo sibírske odrody, ktoré sú odolnejšie voči mrazu a suchu, majú kratšiu vegetačnú sezónu.

Tu je nová odroda paradajok. Loving Heart sa páčila kombinácia vysokého výnosu a adaptability na miestne podmienky. Z dvoch lôžok bolo zozbieraných vyše 40 kilogramov paradajok, ktoré boli úspešne spracované a pripravené na zimu. Podľa môjho názoru je to jedna z najúspešnejších odrôd, vynikajúca pre pestovanie v podmienkach Uralu. ““

Svetlana D., Kamensk-Uralsky:

„Skúsil som vysadiť odrodu Red Oily Heart pred niekoľkými rokmi a okamžite som si ju obľúbil. Rastlina poskytuje bohatú úrodu s mnohými veľkými a krásnymi plodmi. Samozrejme, aby všetky kvety vytvorili vaječník a prinášali ovocie, musíte sa pokúsiť vytvoriť najpriaznivejšie podmienky, ale výsledok sa oplatí. Šťavnatá chutná dužina paradajok sa tak príjemne líši od odrôd plastových obchodov. Moji vnúčatá radi jedia túto odrodu a zbierajú paradajky priamo z kríka. A mám rád paradajky v šalátoch, s pridaním malého množstva uhoriek, papriky a rastlinného oleja je jednoducho nemožné zložiť sa. Teraz každý rok kupujem semená a pestujem odrody Red Oily Heart pre budúce šaláty a jesenné prípravky. ““

Nie sú žiadne recenzie, buďte prví
Práve teraz sledovanie


uhorky

paradajky

tekvica