Funkcia o popise odrody paradajok Han

Tomato Khan bol vynájdený ruskými chovateľmi. Kultúra sa nebojí chladu a je ideálna pre pestovanie na otvorenom poli aj v skleníku.

Charakteristika rastliny

Rajec Khan je určujúca rastlina, ktorá má priemernú výšku. Odroda je určená na pestovanie na otvorenom teréne a pod filmovými prístreškami. Priemerná výška puzdra je 50 - 60 cm. Aj keď kríky nie sú vysoké, vyžadujú ich zovretie a podväzok. Aby sa dosiahla dobrá úroda, sú kríky formované do jedného kmeňa. Kultúra má listy strednej veľkosti a tmavozelenej farby, ako aj jednoduché kvetenstvo. Na jednej strane sa vytvára 6 plodov.

Stredne skorá odroda s vysokým výnosom. Hotové paradajky sú k dispozícii 110 dní.

Opis ovocia

Plody sú ploché, zaoblené, mierne sploštené. Chutný farba, jasne červená. Zelenina nie je veľká a mäsitá, jej priemerná hmotnosť je 120 - 150 gramov. V závislosti od starostlivosti môžu dorásť až do 200 gramov. Tieto plody majú vynikajúce chuťové vlastnosti.

Vyznačujú sa nasládlou chuťou. Paradajky sú univerzálne a perfektné na čerstvé použitie aj na konzerváciu. Z plodov tejto odrody sa dá pripraviť vynikajúca paradajková šťava. Pri konzervovaní plody nepraskajú a nestratia svoj vzhľad.

paradajkový khan

Paradajky sa vyznačujú dobrou udržiavacou kvalitou a prepravovateľnosťou. Preto sa dajú ľahko prepravovať na veľké vzdialenosti. Záhradníci často používajú tieto paradajky na predaj.

Klady a zápory

Odroda má veľa pozitívnych vlastností. Výhodou je dobrý výnos a univerzálnosť ovocia. Okrem toho je rastlina trochu chorá a ak dodržiavate jednoduché pravidlá starostlivosti, nebudete mať problém s pestovaním chutných a zdravých paradajok. Nevýhodou paradajok je potreba tvarovania a štiepania. Hoci rastlina nie ste vysoká, napriek tomu potrebuje podväzok na podporu.

univerzálne ovocie

Ako sa robí starostlivosť?

Odchod nie je zložitý. Zariadenia pravidelne zavlažujte. Najlepšia úroda sa dá dosiahnuť zavlažovaním. Okrem toho musí byť rastlina pravidelne uvoľňovaná, aby korene prijímali vzduch. Aby sa rastlina vyvíjala priaznivo a poskytla dobrú úrodu, musíte kríky pravidelne kŕmiť.

kvapkové zavlažovanie

recenzia

Nikolay, 42 rokov

Počas svojho záhradníckeho života vysadil mnoho rôznych druhov paradajok. Náhodou som si na internete prečítal charakteristiky odrody rajčiakov Khan. Zaujímal som sa o tento druh a rozhodol som sa ho vypestovať sám. Zasadil som paradajky dva roky a chcem poznamenať, že odroda je úžasná, nevyžaduje osobitnú starostlivosť, ale zároveň dáva dobrú úrodu. Veľmi spokojný, odporúčam.

odroda osiva

Marina, 45 rokov

Vždy hľadám nové veci a objavujem objavy.Kamarát mi poradil, aby som pestoval rajčiaky Khan. Povedala, že vysadila túto odrodu a paradajky sú nezvyčajne chutné a mäsité. Na internete som si prečítal popis a vlastnosti paradajok a rozhodol som sa objednať semená paradajok odrody Khan. S výsledkom som veľmi spokojný. Snažil som sa konzervovať paradajky a nechať ich šťavu. Veľmi chutné a prirodzené av zime sa všetci hostia zaujímali o aké zázračné paradajky som mal. Teraz rastiem po celý rok. Odporúčam to všetkým, nebudete ľutovať.

rebrá na zelenine

Nie sú žiadne recenzie, buďte prví
Práve teraz sledovanie


uhorky

paradajky

tekvica